Outdoorový stůl na stolní tenis

Pro outdoorový stůl na stolní tenis jsou důležité tyto parametry:

  • oficiální rozměry stanovené Mezinárodní federací stolního tenisu
  • robustnost - zejména povrchu stolu pro rovnoměrný odskok míčku
  • odolnost vůči dešti, slunci a teplotním výkyvům
  • antireflexní vrstva, UV filtr
  • pojezd pro jednoduchou manipulaci

Máte-li málo místa, vyberte skládací outdoorový stůl na stolní tenis, který v zimním období uskladníte třeba v garáži. Praktický je i držák míčků a pálek jako součást stolu.

Současné outdoorové stoly jsou cenově dostupné, takže si je kromě hotelů, penzionů či kempů pořizuje i stále více soukromníků na své zahrady. Po sklopení jedné poloviny desky u některých stolů si může stolní tenis zahrát také jednotlivec, což je v mnoha situacích velice praktické.

Pár doporučení od zkušených

Pro outdoorový stůl na stolní tenis vymezte rovný venkovní prostor o rozměrech minimálně 10 × 5 metrů, a máte-li záměr hrát po večerech, nezapomeňte na vhodné osvětlení. I když jsou moderní outdoorové stoly na stolní tenis odolné, přece jen je umístěte raději pod přístřešek, abyste je šetřili. Také krycí plachta je dobré opatření pro období, kdy stůl nepoužíváte.

Dobře vybraný outdoorový stůl na stolní tenis vydrží ve venkovních podmínkách desítky let a postará se o kvalitní sportovní vyžití všech hráčů. Vybavujete-li sportoviště, zavděčíte se návštěvníkům půjčovnou pálek a míčů.

Naším tipem je outdoorový stůl na stolní tenis Butterfly Petr Korbel za zvýhodněnou cenu 10 290 Kč. Má samozřejmě oficiální rozměry ITTF, k tomu 4mm desku z melaminu, síťku i držák na pálky a míčky. Vyniká odolností proti rozmarům počasí a když ho nepoužíváte, složíte ho raz dva. Také převezení na jiné místo je otázkou chvilky díky velkým kolečkům tohoto oblíbeného outdoorového stolu.

Vše potřebné pro stolní tenis nakoupíte pohodlně v e-shopu, který provozuje odborné poradenství (chat) a další doprovodné služby (dopravu zdarma, možnost vrácení zboží do 30 dnů...).