Vše pro stolní tenis od značky Joola

JOOLA je tradiční a velmi kvalitní značka sportovních potřeb se zaměřením na stolní tenis. Stoly a pálky JOOLA se používají v řadě evropských soutěží a byly i oficiálními stoly na olympijských hrách v letech 199 až 2004. JOOLA dodává rekreačním i špičkovým hráčům stolního tenisu pálky, míčky, pryže (potahy), čepele i větší vybavení jako stoly a síťky.

Novinka - pálka na stolní tenis s karbonovými vlákny

Pingpongová pálka Joola Carbon Pro je novinkou mezi profesionálními pálkami na stolní tenis. Je vyrobena z 5+2 vrstev kvalitního dřeva a je vystužena technologií Carbowood (karbonová vlákna) poskytující nízkou hmotnost, větší sweet-spot (ideální odrazová plocha pálky), a napomáhá ideálnímu přenosu vibrací a větší přesnosti úderu. Cena je kolem 1000 korun.

JOOLA pro školy a rekreační hráče

Další novinkou, která potěší tentokrát nenáročné hráče stolního tenisu, je set 4 ks pálek a 8 míčků Joola Team School v nepromokavém pouzdře. Ten se dá koupit za asi 800 korun. Pálky jsou pro začínající hráče, případně do škol, rekreačních středisek, kroužků pro děti. Ideální i třeba na chalupu, kde hráváte stolní tenis.